Buz Epilasyon

Gaziemir Derma FaMe Buz Epilasyon, vücutta istenmeyen tüylerin ve kıl köklerinin hedef alınarak yok edilmesi işlemidir. Günümüzde oldukça yaygın hale gelen epilasyon uygulamaları erkekler ve kadınlar tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Sebebi ise tüy sorunlarını tamamen ortadan kaldırarak kalıcı çözüm sağlaması. Epilasyon uygulamaları, uzun yıllardır kullanılmakta olan bir yöntem olmasına rağmen bir çok kişi mağduriyet yaşayabilmektedir. Bunun ana sebebi ise uygulamaların uzman kişiler tarafından yapılmaması, doğru paramterler eşliğinde yapılmaması ve kullanılan epilasyon cihazlarının yeterliliğe sahip olmaması.

Derma FaMe’de epilasyon uygulamaları, en yeni teknolojilere sahip buz soğutma sistemi başlıklı epilasyon cihazları kullanılmaktadır. Uygulamalar ise profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede uygulamalarda daha kısa sürede olumlu sonuç elde ederek, kalıcı çözüm sunuyoruz.

Epilasyon Süresi ve Seans Aralıkları
Epilasyon uygulamalarında seans süresi ve seans aralıkları merak edilebilmektedir. Seans süresi, uygulama gerçekleştirilen bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Tarama yapılacak bölgenin genişliğine göre süre artar veya azalır. Küçük alanlar için 10-15 dakika gibi kısa sürelerde işlemler tamamlanırken, tüm vücut veya geniş alanlarda bu süre 1 saati geçebilmektedir.

Epilasyon Kaç Seansta Biter?
Epilasyon yaptıran kişiler istenmeyen kılların ve tüylerin ne zaman biteceğini veya kaç seans sonra epilasyon işlemlerinin tamamlanacağını merak etmektedir. Derma FaMe’deki epilasyon uygulamalarında ortalama 6-8 seans ile %85 %90 oranında bitiş sağlamaktayız. Kişiden kişiye değişen kıl yapısı, vücudun her bölgesindeki kıl tipinin aynı olmamasına bağlı olarak bazı bölgelerde bitişin daha geç ya da erken sağlanması, kıl yoğunluğu veya azlığı gibi nedenlere bağlı olarak bitişin daha erken ya da geç olabileceği unutulmamalıdır.

Koronavirüs İçin Tedbirlerimizi Aldık!
Bulunduğumuz pandemi süreci içerisinde sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı bizler için büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden işletme içerisinde üst düzey önlemler aldık. İşletmemiz her gün rutin olarak dezenfekte edilmektedir. Ayrıca tüm işlemlerden önce ve sonra uygulama odaları temizlik personellerimiz tarafından dezenfekte edilerek yeni işleme hazır hale getirilmektedir. İşletmemizde sosyal mesafe kurallarına uymak zorunlu olup, maskesiz giriş yapmak ise yasaktır. İşletmemiz, randevu sistemi ile çalışmaktadır. Gaziemir Buz Epilasyon fiyatları veya epilasyon ile ilgili sorularınız ve randevu için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, sağ altta bulunan whatsapp ikonuna basarak whatsapp üzerinden canlı olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.