Hakkımızda

Derma FaMe, 2018 yılında İzmir Gaziemir’de hizmet vermeye başlamıştır. Sektörde 20 yıla yakın süredir hizmet vermekte olan işletme yönetimi, 2018 yılında bu tecrübe ve deneyimi kurumsallaştırarak Derma FaMe’i kurmuştur. İşletmemizi diğer işletmelerden ayıran ve farklı kılan, kurucumuzun öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vermesi ve danışanların hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Nitekim 2018 yılında çıktığımız bu yolda kısa süre içerisinde uzun yol katettik. Gaziemir’de bölgesel olarak hizmet vermeye başladığımız uygulamalarda sağlamış olduğumuz yüksek performans ve müşteri memnuniyeti sayesinde İzmir’in en fazla tercih edilen güzellik salonlarından biri olduk. Şehir dışından ve yurt dışından çok sayıda daimi ziyaretçiler edindik. Hizmet kalitemizi ise ilk günkü gibi aynı seviyede tutmaya özen gösterdik.

Kaliteli Ürünler Eşliğinde Uygulama!
Derma FaMe’de tüm uygulamalar kaliteli ürünler eşliğinde maksimum performans sağlayabilecek şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlerin sağlığını ve güzelliğinizi önemsiyoruz. Bunun için cilt bakımı gibi uygulamalarda kullandığımız ürünler için en iyiyi tercih ediyoruz.

Deneyimli Ekibe Sahibiz!
Güzellik uygulamalarından verim alabilmek için uygulamayı yapan estetisyenler büyük önem arz eder. Derma FaMe’de eğitimini ve belgelerini almış, uygulamalarda deneyimli estetisyenler hizmet vermektedir.

En Yeni Teknolojileri Kullanmaktayız!
Uygulamalardan en iyi verimi almak için kullanılan cihazlar da büyük önem arz eder. Her gün gelişmekte olan teknolojileri ise yakından takip etmekteyiz. Güzellik salonumuzda en yeni teknolojilere sahip cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede epilasyon gibi uygulamalarda daha yüksek performans sunabilmekteyiz.