Hydrafacial

Hydrafacial, son yıllarda revaçta olan popüler cilt bakım uygulamalarından biridir. Yaşlanma karşıtı cilt bakım uygulaması olarak da bilinir. Özellikle Amerika’da oldukça yaygın olan Hydrafacial, her cilt tipine uygulanabilmektedir. Hydrafacial cilt bakımını diğer cilt bakım uygulamalarından ayıran, özel tasarlanmış başlığı ile cildi beslemesi ve vakum özelliği sayesinde cildi kusursuz ölçüde derinlemesine temizlemesidir. Hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

Hydrafacial Ne İşe Yarar?
Priyodik olarak uygulacak hydrafacial, kırışıklıkların ve ince çizgilerin azaltılmasına yardımcı olur, oluşumunu engeller. Tıkanmış gözenekleri açar ve cildin nefes almasını sağlar. Büyümüş gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Yağlı ciltleri düzenler, hiper pigmentasyonun ve ciltte oluşan lekelerin görünümünü iyileştirir. Tüm bunların yanında cilde canlılık ve parlak bir görünüm kazandırır, nem dengesini sağlar.

Hydrafacial, vortex teknolojisi sayesinde cilde herhangi bir zarar vermez ve herhangi bir acı hissiyatı oluşturmaz. Tek başına komple bir bakım sunması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Hydrafacial Uygulamasının Avantajları
-Tüm cilt tipleri için uygundur.
-Uygulama sırasında ve sonrasında herhangi bir acı hissiyatı oluşturmaz.
-Her yaş için uygundur.
-Cilde hasar vermez, tahriş etmez.
-Uzun süre etkilidir.
-Cildi özel vakumu sayesinde derinlemesine temizler.
-Cildin nefes almasını sağlar ve daha sağlıklı bir cilt sunar.
-Genişlemiş gözeneklerin daraltılmasını destekler.
-Siyah noktaları yok eder.
-Kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur.
-Cilt tonu düzensizliklerini gidermeye yardımcı olur.
-Cilt elastikiyeti sağlar.
-Akne ve lekelerin temizlenmesini sağlar.
-Dört mevsim uygulanabilir.
-Sosyal hayatı olumsuz etkilemez.
-Canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Hydrafacial Kaç Seans Olarak Uygulanır?
Hydrafacial uygulamasının periyodik olarak uygulanması, cildin yaşlanmasını geciktirir ve cildin daima taze, canlı kalmasını sağlar. Hydrafacial uygulamasını ayda bir kez önerilmektedir.

Gaziemir Derma FaMe Güzellik Merkezi’nde Hydrafacial uygulaması için randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıda yer alan numaradan bizi arayabilir veya randevu formunu doldurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.