Kirpik Lifting

Son yıllar sıkça duyduğunuz kirpik lifting uygulaması, gün geçtikçe daha fazla popüler hale gelmektedir. Sebebi ise, göstermiş olduğu performans. Daha etkili bakışlara sahip olmayı mümkün kılan kirpik lifting uygulaması, günümüzde bir çok ünlü tarafından da tercih edilmektedir.

Kirpik Lifting Nedir?
Kirpik lifting, kirpik kaldırma ya da kirpik kıvırma işlemidir. Kirpiklerin duruş pozisyonu değiştirilerek kirpiklerin daha dolgun, belirgin, hacimli ve uzun görünmesini sağlayan doğal bir yöntemdir. Derma FaMe’de uygulanmakta olan kirpik lifting işlemlerinde ek olarak kirpik köklerine uygulanmakta olan keratin bakımı ve vitamin serumları sayesinde kirpiklerin daha güçlü bir yapıda kalması, dökülmeye karşı korunması da hedeflenmektedir.

Kirpik Lifting Kimler İçin Uygundur?
Seyrek, güçsüz, kırılgan, cansız, belirgin olmayan, hacimsiz kirpik tipine sahip olan herkes kirpik lifting uygulaması yaptırabilir. Kirpik lifting uygulamasında herhangi bir ekleme yapılmadan, var olan doğal kirpiklerinize uygulama gerçekleştirilir.

kirpik lifting gaziemir

Yukarıda kullanmış olduğumuz görsel, Derma FaMe’de uygulanmış olan kirpik lifting uygulamasında, danışanımızdan izin alınarak fotoğraflanmıştır. İzinsiz olarak kullanılması yasaktır.

Özel Günler İçin Olmazsa Olmaz!
Kirpik lifting, bir çok kişi için günlük hayatın bir parçası haline gelmiş durumda. Fakat devamlı olarak kirpik lifting uygulaması yaptırmak istemiyorsanız özel günleriniz için tercih edebilirsiniz. Düğün, nişan, buluşma ve benzeri özel günlerde daha iyi görünmeniz için mükemmel ve olmazsa olmaz bir işlemdir.

Kirpik Lifting Ne Kadar Süre Etkilidir?
Büyük titizlilikle gerçekleştirilen kirpik lifting uygulamasının etki süresi 15-30 Gün aralığında sürmektedir. Kirpik lifting uygulamalarında, kullanılan lifting kiti ve uygulamayı gerçekleştiren kişiler büyük önem arz eder. Uygulamanın doğru kişiler tarafından yapılmaması ve kaliteli ürünler kullanılmaması doğal görünümden uzak, etki süresi kısa bir işleme sebebiyet verebilir. Aynı zamanda kirpiklerinize zarar verebilir. Derma FaMe’de kirpik lifting uygulamalarında kullanmakta olduğumuz kitler 1. sınıf lifting kitleridir ve profesyoneller tarafından uygulanmaktadır.

Kirpik Lifting Uygulama Süresi
Büyük titizlikle gerçekleştirmekte olduğumuz kirpik lifting uygulamalarında süre ortalama 1 saattir.

Kirpik lifting fiyatları, randevu ve sormak istedikleriniz için bize kolayca ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir veya arama butonu ile direkt olarak arama sağlayabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp butonunu kullanarak canlı olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.