Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, vücutta istenmeyen tüylerin ve kıl köklerinin hedef alınarak lazer ışınları vasıtası ile yok edilmesi işlemidir. Günümüzde oldukça yaygın hale gelen lazer epilasyon uygulamaları erkekler ve kadınlar tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Sebebi ise tüy sorunlarını tamamen ortadan kaldırarak kalıcı çözüm sağlaması. Lazer epilasyon uygulamaları, uzun yıllardır kullanılmakta olan bir yöntem olmasına rağmen bir çok kişi mağduriyet yaşayabilmektedir. Bunun ana sebebi ise uygulamaların uzman kişiler tarafından yapılmaması, doğru paramterler eşliğinde yapılmaması ve kullanılan lazer epilasyon cihazlarının yeterliliğe sahip olmaması.

Derma FaMe Güzellik Merkezi’nde lazer epilasyon uygulamaları, en yeni teknolojilere sahip buz soğutma sistemi başlıklı lazer epilasyon cihazları kullanılmaktadır. Uygulamalar ise profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede uygulamalarda daha kısa sürede olumlu sonuç elde ederek, kalıcı çözüm sunuyoruz.

Lazer Epilasyon Süresi ve Seans Aralıkları
Lazer epilasyon uygulamalarında seans süresi ve seans aralıkları merak edilebilmektedir. Seans süresi, uygulama gerçekleştirilen bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Tarama yapılacak bölgenin genişliğine göre süre artar veya azalır. Küçük alanlar için 10-15 dakika gibi kısa sürelerde işlemler tamamlanırken, tüm vücut veya geniş alanlarda bu süre 1 saati geçebilmektedir.

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?
Lazer epilasyon yaptıran kişiler istenmeyen kılların ve tüylerin ne zaman biteceğini veya kaç seans sonra lazer epilasyon işlemlerinin tamamlanacağını merak etmektedir. Derma FaMe Güzellik Merkezi’ndeki lazer epilasyon uygulamalarında ortalama 6-8 seans ile %85 %90 oranında bitiş sağlamaktayız. Kişiden kişiye değişen kıl yapısı, vücudun her bölgesindeki kıl tipinin aynı olmamasına bağlı olarak bazı bölgelerde bitişin daha geç ya da erken sağlanması, kıl yoğunluğu veya azlığı gibi nedenlere bağlı olarak bitişin daha erken ya da geç olabileceği unutulmamalıdır.

Koronavirüs İçin Tedbirlerimizi Aldık!
Bulunduğumuz pandemi süreci içerisinde sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı bizler için büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden işletme içerisinde üst düzey önlemler aldık. İşletmemiz her gün rutin olarak dezenfekte edilmektedir. Ayrıca tüm işlemlerden önce ve sonra uygulama odaları temizlik personellerimiz tarafından dezenfekte edilerek yeni işleme hazır hale getirilmektedir. İşletmemizde sosyal mesafe kurallarına uymak zorunlu olup, maskesiz giriş yapmak ise yasaktır. İşletmemiz, randevu sistemi ile çalışmaktadır. Lazer epilasyon fiyatları ya da lazer epilasyon ile ilgili sorularınız ve randevu için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, sağ altta bulunan whatsapp ikonuna basarak whatsapp üzerinden canlı olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!