Medikal Cilt Bakımı

gaziemir-cilt-bakimi

Cildinizin daha temiz, sağlıklı, parlak ve dikkat çekici görünmesini istiyorsanız medikal cilt bakımı uygulaması ile cildinizin rahat bir nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Medikal Cilt Bakımı Nedir?
Medikal cilt bakımı, dermokozmetik ürünler eşliğinde cildin daha sağlıklı, parlak ve temiz görünmesi için gerçekleştirilen bir uygulamadır. Derma FaMe Güzellik Merkezi’nde cilt bakımı için birden fazla uygulama mevcuttur. Cilt bakımı uygulamalarında multi fonksiyon 19+1 cihazlar ve vakumlu cilt bakım sistemleri ile talep ettiğiniz cilt bakım uygulamasından daha fazlasını sunuyoruz. Medikal cilt bakım uygulamalarında cildin derinlemesine temizlenmesi, cilde parlaklık, tazelik ve canlılık kazandırılması, gözeneklerin temizlenmesi ve sıkılaştırılması, toksinlerden arındırılması, doğal nem dengesinin yakalanması hedeflenmektedir. Uygulama süresince temizleme, vakumlama, peeling, buhar, maske, ozon, yüksek frekans gibi çok sayıda işlem kombine edilerek uygulanır ve cilt için komple bakım sağlanır.

Cilt bakım uygulamaları, doğru cilt analizi ile birlikte kaliteli ve profesyonel ürünler eşliğinde yapılmalıdır. Yanlış tercihler, cilt bakımının verimini düşürür ya da etkisiz kılar. Cilt için farklı problemlere yol açar. Derma FaMe Güzellik Merkezi, daima en iyi ürünlerle cilt bakım hizmeti sunmaktadır.

Neden Medikal Cilt Bakımı Yaptırmalı?
Gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlanan medikal cilt bakım uygulamaları, herkes tarafından belirli periyotlar halinde yapılması tavsiye edilmektedir. Yaşlanmayı önleyici etkisi bulunan medikal cilt bakımı, cildinizi daima daha genç, sağlıklı ve taze tutar. Cildi yaşlanmaya karşı korur ve yüzünüzde çizgiler oluşmasını engelleyerek erteler. Ayrıca cildinizde oluşan lekeler, sivilce, akne, yara izi, gözenek problemleri, siyan noktalar, kuruluk gibi problemler için de etkili çözüm sunar.

Medikal Cilt Bakımının Faydaları
-Cilt hücreleri yenilenir
-Cildin parlak ve canlı görünmesini sağlar
-Yaşlanmayı geciktirir
-Cildin elastikiyeti artar
-Cildin nefes almasını sağlar
-Ciltteki tıkanmaları önler
-Toksinlerin atılmasını sağlar
-Cilt enzimleri dengelenir
-Ciltte nem dengesi elde edilir
-Pigmentasyon düzensizliklerini giderir
-Kırışıklıklara karşı önlem elde edilir
-Sivilce oluşumunu engeller
-Daha genç bir görüntü sunar

Medikal cilt bakımı fiyatları, randevu ve cilt bakımı ile ilgili sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile arama butonunu kullanarak bizi arayabilir veya sağ altta yer alan whatsapp butonu aracılığı ile bizimle canlı olarak irtibat kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!